Menu:

Adres:

APARTAMENT
Jana Pawła II
34-700 Rabka Zdrój
tel.
tel.
e-mail: ompoczta@gamail.comLinki

APARTAMENT - Rabka Zdrój


Start

 

NOWY APARTAMENT w Rabce Zdroju .

Oferuję 2 pokojowy w pełni urządzony, komfortowy apartament o pow. 56 m2w uzdrowiskowej części Rabki Zdrój, obok Parku Zdrojowego. Składa się z kuchni, dużego salonu oraz drugiego, mniejszego  pokoju z dużym przestronnym hollem. Kuchnia otwarta na salon, w zabudowie z nowoczesnym sprzętem AGD ( kuchnia elektryczna, lodówka, czajnik elektryczny).

W salonie rozkładany 2-osobowy narożnik, stół i krzesła, sprzęt RTV . Z salonu wyjście na zadaszony balkon, z którego roztacza się widok na pobliskie góry. W drugim pokoju są dwa łóżka, komoda na odzież oraz szafki nocne. Łazienka wyposażona kabinę prysznicową. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym .

W pobliżu sklepy, kawiarnia, park zdrojowy, parki zabaw dla dzieci oraz szlaki górskie. W pobliżu baseny termalne w Bańskiej Niżnej oraz wiele innych  okolicznych atrakcji.

Preferujemy pobyty powyżej 7 dni. Przyjazdy i wyjazdy w weekendy .                             Odpłatność uzależniona od liczby osób i czasu pobytu. 

 

Rabka to miejscowość  o charakterze uzdrowiskowo – rekreacyjnym. Położona w Gorcach, 55 km od Krakowa i 12 km od Nowego Targu, stanowi alternatywę dla zatłoczonego Zakopanego. Cisza, spokój, czyste powietrze, jak również uroki górskich krajobrazów to podstawowe walory tego miejsca.  Duże nasłonecznienie terenu i jego walory widokowe wpływają dodatkowo na atrakcyjność tej lokalizacji. Proponuję pobyt w apartamencie, maksymalnie dla 4-ch osób dorosłych lub dla rodzin z małymi dziećmi.